Hakkımızda

PROFİLİST 1999  Yılından bu zamana kadar otomatik kepenk sektöründe üretim,montaj ve satış sonrası hizmetleriyle faaliyet gösteren sektöründe her zaman öncü olmuş bir firmadır. Sektörün de uzmanlaşmış mühendis kadrosuyla en iyi hizmeti sunmayı hadeflemektedir. Galvaniz çelikten üretilen otomatik kepenk sisteminin Türkiye’deki ilk üreticilerden olan PROFİLİST, teknolojik makine parkuruyla sektörün de teknolojik gelişimlere önce olmanın gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar sunduğu ürünlerin çeşitliliğini ve kalitesini arttırarak gelişimini sürdürmektedir. Sahip olduğu bilgi birikimi ile her türlü yapılarda kalıcı çözümler ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

PROFİLİST , şu anda ki Sultanbeyli tesisinde, aylık 3.500 m2 üretim kapasitesine sahiptir. Kendini sadece üretim ile kısıtlamayıp montaj, teknik servis ve fabrikadan satış hizmetleriyle de sürekli büyümeye devam etmektedir. PROFİLİST, kuruluşundan beri aynı teknik kadrosuyla çalışarak şirketin profesyonel ve mükemmel bir iş sunmasını sağlamıştır. 


 KALİTE

  • PROFİLİST kuruluşundan beri kepengin galvaniz kepenk olduğunun bilincinde ilerleyip, sektörde tek ve tasarımı kendine ait galvaniz çelik modeli üretmiştir. Böylece, firmamız kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, sektörde en eski ve en  köklü firmaların arasında yer almaktadır.  Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için kuruluştan beri kendini geliştirip yenilemeye devam etmektedir. Bu yüzden de: PROFİLİST, TÜRKİYE’DE KALİTE VE GÜVENLE ANILMAKTADIR. 

 

Misyonumuz

  • Kaliteli ürün, Müşteri  hizmetleri , müşterilerine ve iş ortaklarına güven vermek , sektörün gelişimine katkı sağlamak .

 

 

Vizyonumuz

  • Uluslararası satış, kaliteli ürünler, müşteri memnuniyeti, sektöre yeni teknolojiler katmak, Her aşamada dünya kalitelerle adım atmak .