entry image

Galvaniz Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenkler günümüze hem evlerde hem de iş yerlerinde güvenlik önlemlerini teknolojik unsurlarla birleştirmek adına oldukça işlevsel bir role sahiptir. Otomatik kepenk sistemleri sundukları yüksek güvenlik standardının yanında görsel olarak da etkileyici bir forma sahiptir. Bu anlamda söz konusu ürünler, ev ve iş yerlerinde dekorasyonun/ estetiğin önemli bir parçası olarak da kendine yer bulur. Otomatik kepenk sistemlerini uzaktan kumandayla ya da duvara entegre edilen şalterler sayesinde kontrol etmek mümkündür.

Galvaniz Kepenk Sistemleri Hakkında

Fiziksel bir güç gerektirmemesinden kaynaklı olarak gündelik yaşamda ciddi bir kolaylık yaratırlar. Hem işlevsel yönleri hem de malzeme yapıları itibarıyla farklı otomatik kepenk sistemlerinden bahsetmek mümkündür. Malzeme yapılarından dolayı kimi otomatik kepenk sistemleri çok daha uzun süreli bir şekilde güvenle kullanılır. Bu türlerden biri olan galvaniz kepenkler, yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Çelik galvaniz kepenkler, farklı boyutlardaki alanlara ya da ihtiyaçlara kusursuz şekilde yanıt verir. Kepenk sistemlerinde yüksek niteliğe sahip ham madde kullanımı pek çok açıdan belirleyici bir kriterdir.

Çelik galvaniz kepenk sistemleri farklı boyut ve renklerde sorunsuz şekilde üretilebilmektedir. Bu tip kepenkler, klasik olarak kullanılan manuel kepenklere kıyasla çok daha estetik bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda çok daha sağlam ve uzun ömürlü olan bu kepenkler, iş yeri ya da ev güvenliğine önem verenlerin öncelikli tercihleri arasındadır. Galvaniz kepenkler, estetiğin ya da dayanıklılığın ön planda olduğu tüm mekanlar için ideal bir tercihtir.

Galvaniz Kepenklerin Yararları

Galvaniz kepenklerdeki profillerde yer alan kauçuk fitiller, aşınmaları büyük oranda önler. Aynı zamanda ısı izolasyonu ya da ses izolasyonuna destek verir. Galvaniz kepenk sistemleri kış mevsiminde %20-25 seviyelerine kadar ısı yalıtımı yaratır. Bu özel yapısından da anlaşılacağı üzere alüminyum kepenk sistemleri ile kıyaslandığında görece daha maliyetlidir.

Güneş, yağmur ya da çamur gibi dış etkenlere karşı çok daha iyi direnç gösteren galvaniz kepenkler, fiyatlarının genel olarak hakkını veren ürünlerdir. Galvaniz kepenkler bankalardan garaj kapılarına, endüstriyel kapılardan alışveriş merkezlerine pek çok alanda güvenli bir şekilde kullanılır. Hava koşullarının dışında darbelere ya da patlayıcılara karşı da yüksek bir direnç gösterir. 

Korunması çok kritik olan alanlarınız için hiç düşünmeden çelik/galvaniz kepenk sistemlerine başvurabilirsiniz. Dış ve iç mekânlarda verimli bir şekilde kullanılan bu ürünler sayesinde değerli materyallerinizi 24 saat boyunca muhafaza edebilirsiniz. Sürtünmeye ve aşınmaya karşı direncinden ötürü son dönemde satışı en çok gerçekleştirilen otomatik kepenk türlerinden biri durumundadır.

Galvaniz Kepenk Fiyatları

Motorlu otomatik kepenk sistemlerinde genel olarak alüminyum sistemler ve galvaniz çelik sistemlerden söz etmek mümkündür. Otomatik kepenklerde galvaniz izoleli/izolasyonsuz çelik, birbirine geçen galvalüm ile beraber profiller ve döner ızgaralar ön plana çıkar. Özellikle motorlu kepenklerin dayanıklılığı ve malzeme kalitesi, uzun ömürlü kullanımı destekler. Bu durum elbette galvaniz kepenk fiyatlarını da doğrudan etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkar.  Galvaniz çelik kepenklerde güvenlik standartları oldukça yüksektir. Kullanılan malzemenin yapısı ve yoğunluğu, fiyatlar noktasında kriterler arasındadır.

Galvaniz kepenk sistemlerine dair fiyatlar, ürünün boyutlarına ya da motor modeline bağlı olarak değişmektedir. Galvaniz kepenk sistemleri dışında alüminyum kepenk ya da perfore kepenk gibi türlere odaklanıldığında farklı fiyat bir skalasıyla karşılaşmak mümkün. Otomatik kepenk sistemlerinde alanın metrekare değerini netleştirdikten sonra net bir fiyat alabilirsiniz. Elbette montaj ya da benzer hizmetler de fiyatlandırmanın belirlenmesinde etkili olabilir. Güncel fiyat bilgisi için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İste