entry image

Galvaniz Kepenk

Özellikle dayanıklı yapılarıyla dikkatleri üzerine çeken galvaniz kepenkler, kullanıldıkları alanlara konfor ve estetik kazandırır. Çoğunlukla otomatik bir formda tasarlandığı için özel bir güç uygulamasına ihtiyaç duyulmaz. Bu sayede de buton veya uzaktan kumanda gibi araçlarla kontrol etmek olasıdır.

Galvaniz Kepenk Sistemleri Nedir?

Galvaniz kepenk sitemlerinde konfor, dayanıklılık ve görsellik ağır basar. Tasarımı, tümüyle bu beklentilere başarılı bir şekilde yanıt vermek üzerine kuruludur. Tıpkı diğer kepenk sistemlerinde olduğu gibi galvaniz kepenklerde de temel amaç mahremiyeti korumak ve güvenliği sağlamaktır. Aynı zamanda güneş ışığını kesmek amacıyla da kullanılan bu ürünler, oldukça dayanıklı bir ham maddeden destek alınarak tasarlanmıştır. Bu nedenle otopark, iş yeri, depo, villa gibi güvenliğin kritik olduğu alanlarda en sık tercih edilen kepenklerden biri olmayı başarmıştır.

Galvaniz kepenkleri birbirinden farklı renklerde ve modellerde üretmek mümkündür. Bu bağlamda kendi zevkinize uyan renkleri ön plana çıkarabilirsiniz. Konforu sayesinde kullanıcı memnuniyetinin üst düzeyde olduğu ürün, üst düzey bir yalıtım özelliğine sahiptir.

Galvanizli Kepenklerin Genel Özellikleri

Koruyuculuğu yüksek olan bu dayanıklı ürünlerin kullanım sahaları gittikçe yaygınlaşmaktadır. Yanıcı veya patlayıcı gibi durumlara karşı da önemli bir koruma oluşturan bu sistemler, kuyumcular ve fabrika sahipleri tarafından da benimsenmektedir. Yüksek güvenli kepenk sistemleri arasında kabul gören galvanizli kepenk sistemleri, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Galvaniz kepenk sistemlerinin içeriğinde tercih edilen kauçuk benzeri malzemeler, bu kepenklerin fark yaratmasını sağlar.

Kimi galvanizli kepenklerin üretimi, doğrudan kullanılacak olan alanın yapısına bağlı olarak belirlenir. Zira ebat, model ve malzeme seçimi konusunda belli değişimler söz konusu olabilmektedir. Son dönemde büyük alışveriş merkezlerinde, bankalarda ve lüks mağazalarda da kullanılmaya başlanan galvaniz kepenkler, hem güvenliğin temin edilmesini hem de modern ve dekoratif bir görünümün oluşmasını sağlar. Her türlü hava koşullarına karşı yüksek bir dayanıklılık sunan ürünler, RAL kodu kapsamındaki tüm renklerde boyanabilmektedir. Farklı mm değerlerine sahip et kalınlıklarında, nitelikli galvaniz saçtan üretilen ürünlerin montajı da oldukça pratiktir.

Yetkin ve bu alanda deneyimli kişiler tarafından kısa sürede monteleme/bakım işlemleri neticelenmektedir. Bilindiği gibi endüstrinin pek çok alanında sıkça kullanılan galvaniz, oldukça yüksek sıcaklıkta eritilen çinkonun içerisine yerleştirilen özel maddelerin kaplanması neticesinde oluşturulur. Bu bahsettiğimiz maddeler genellikle demir ya da çelik gibi maddelerdir.

Detaylar için Bizimle İletişime Geçin

Geleneksel koruma yöntemlerini arkanızda bırakarak modern bir koruma yöntemi olan kepenk sistemlerini iş yerlerinize ya da yaşam alanlarınıza entegre edebilirsiniz. Bu anlamda ideal bir seçim olan galvaniz kapılara dair merak ettiğiniz tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde galvaniz kepenk sistemlerinin fiyatları, büyük oranda kepenklerin kalınlık düzeyine ya da motoruna bağlı olarak değişmektedir. Gerek üretim, gerekse de kurulum ve montaj süreçleri için bizden destek alabilirsiniz.

Teklif İste